طراح و مجری:
آرانو دیزاین

کارفرما:
آقای کوروش گوهربین
زمان پروژه:
خرداد ۱۳۹۸
موقعیت:
تهران، خ ولی عصر
ابعاد هر ویترین:
۶۰cm * 60cm * 90cm

هنگامی که آقای گوهربین کارفرمای این پروژه، طراحی ویترین طلا و جواهر برند گوهربین (مربوط به شعبه ولیعصر) را به ما سپردند؛ تصور دقیقی از نیازها و طرحی که به دنبال آن هستند نداشتند. موضوع مورد اهمیت برای ایشان ارائه طرحی فاخر، لوکس و درخور برند طلا و جواهر گوهربین بود.

به همین منظور تیم ما چهار آلترناتیو با چهار سبک کاملا متفاوت تهیه کرد. یک آلترناتیو مدرن. یک آلترناتیو کلاسیک. یک آلترناتیو تلفیقی و یک آلترناتیو موضوعی با محوریت شهر و بستر قرارگیری برند.

در طراحی ویترین طلا و جواهر برند گوهربین، هر یک از آلترناتیوها یک مجموعه منبع الهام دارد که حال و هوا و اتمسفر طراحی از آن ها برگرفته شده است. منبع الهام مربوط به هر آلترناتیو در تصاویر نمایش داده شده است.

اعضای همکار در این پروژه:

امین رفعتی / احسان سیداحمد / محمد خلیفه / بهنوش مرادی

[ مقایسه قبل و پس از طراحی ]
طراحی و اجرای ویترین برند طلا و جواهرفروشی گوهربین طراحی و اجرای ویترین برند طلا و جواهرفروشی گوهربین
[ بازخورد نهایی پروژه ]

پس از ارائه طرح به آقای گوهربین، تمامی طرح های ارائه شده برای ایشان جالب بود و پس از مدتی مشورت با همکارانشان، طرح چشم (با تم مدرن) و طرح استالاگمیت(با تم کلاسیک) را برای نمونه سازی و تست اجرا انتخاب کردند.

نمونه سازی و اجرای ویترین ها پس اندازه گیری دقیق و دوباره محیط و حجم فضای داخلی ویترین ها به دقت انجام شد. متریال ها، عناصر نورپردازی و حتی استند قرارگیری طلا و جواهرات داخل ویترین همگی در مدت کمتر از یک ماه به دقت ساخته و پرداخته شدند.
پس از قرارگیری نمونه ها در ویترین و گرفتن بازخوردها ، طرح چندضلعی با ایده از استالاگمیت مورد رضایت و تایید نهایی قرار گرفت و برای سایر ویترین ها نیز ساخته و نصب شد.

نظر کارفرما پروژه:
"طرح های این استودیو با کیفیت بسیار بالا و بین المللی و برخورداری از سبکی مدرن و متمایز، تناسب زیادی با استانداردهای برندهای برتر دارد"
کوروش گوهربین
آقای گوهربین
مدیر فروشگاه طلا و جواهر گوهربین
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin