طراح و مجری:
مورف استودیو

آرانو دیزاین
کارفرما:
-
زمان پروژه:
۱۳۹۳-۱۳۹۵
موقعیت:
تهران، خ نفت
مساحت:
۸۰۰۰m²

زمانی پروژه برج مسکونی آرمیتاژ به ما ارجاع شد که طراحی فاز۱ معماری توسط دفتر دیگری انجام شده بود و با توجه به نقص فنی و اجرایی نبودن طرح اولیه، انتظارات کارفرما برآورده نشده بود.

جهت تسریع در فرآیند اجرای پروژه بر اساس نقشه های ازبیلت و شاپ جدید، مدارک فنی و فاز دو پلان ها بصورت کاملا دقیق و اجرایی، تهیه و برای اجرا به کارفرما ارائه شد.

بخش دیگر پروژه برج مسکونی آرمیتاژ، طراحی سه بعدی و فاز یک محوطه و بام های برج ها بود. در طراحی  محوطه و منظر بیرونی باتوجه به نزدیکی به کوه و در ارتباط بودن با توپوگرافی سعی نمودیم که از خطوط نرم و سیال استفاده کنیم و در هندسه طرح از هندسه زمین و خطوط اطراف در سایت بهره ببریم. در انتخاب مصالح سعی نمودیم با استفاده از پرداخت های مختلف روی سنگ لاشتر همچون «فلیم کردن»، «اره ای کردن» و «بوش همر کردن»؛ ضمن برخورداری از هماهنگی، تنوع ایجاد کنیم.

اعضای همکار در این پروژه:

سرپرست پروژه: بهزاد آدینه
همکاران طراحی: امین سلطانپور، امین رفعتی

[ بازخورد نهایی پروژه ]

پس از ارائه طرح و مدارک فنی به کارفرما، همانطور که انتظار داشتیم باتوجه به دقت بالا در تهیه فاز دو و رفع مشکلات تیم قبلی، رضایت بالایی از کار ما داشتند. تنها چالش این پروژه ایجاد هماهنگی بین تیم های مختلف همکار در پروژه همچون تیم معماری، سازه، تاسیسات و اجرا بود که با محوریت و مدیریت تیم معماری به نتیجه مناسب رسید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin