سوالات متداول

[ سوالات متداول با موضوع ]

درباره آرانو و خدمات ما

آرانو بستری گسترده برای سفارش آنلاین خدمات طراحی است. از طراحی و اجرای یک تصویرسازی، تا صندلی که بر روی آن می نشینید یا خانه ای که در آن زندگی می کنید. آرانو یک پکیچ کامل از راهکارهای طراحی را به صورت آنلاین و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

ما بهترین و متمایزترین راه حل ها و گزینه های طراحی را با بکارگیری سبک های طراحی خاص و رعایت دقیق ترین اصول اجرایی در سریع ترین زمان ممکن به شما ارائه می کنیم.

آرانو  با تیم حرفه ای خود با بیش از یک دهه سابقه (از سال 1390)، شما را از لحظه شروع طراحی تا اجرا و بهره برداری نهایی همراهی می کند. در طول این مسیر تیم حرفه ای آرانو با انعطاف پذیری بالا تمامی سلایق و نظرات مشتریان را در کار لحاظ نموده و با رعایت دقیق ترین و بروز ترین اصول فنی و کیفی، رضایت نهایی شما را تضمین می کند.

 

– ارائه چند آلترناتیو و گزینه برای هر پروژه (دریافت چند طرح مختلف با یک هزینه)
– سرعت بسیار بالای طراحی و پیشرفت کار در آرانو
– ارائه پکیج کامل خدمات صفر تا صدی (از طراحی تا اجرا)
– انعطاف پذیری در دریافت سلایق و نظرات مشتریان (امکان اصلاح در طراحی)
– ارائه کار با بالاترین استانداردها و سطوح کیفی بین المللی از نظر طراحی و فنی
– تضمین رضایت نهایی کارفرما

امروزه با افزایش سرعت زندگی و پیشرفت تکنولوژی امکان جدیدی برای سفارش خدمات مختلف به صورت آنلاین فراهم شده است. سفارش آنلاین «طراحی، دیزاین و اجرا» نیز از این قاعده مستثنی نیست. هرچند سفارش آنلاین طراحی در ایران سابقه طولانی ندارد و به چند سال گذشته برمی گردد؛ اما در خارج از کشور سایت های طراحی آنلاین سابقه طولانی دارد. (سایت هایی مثل مدسی، هونلی و …)

هدف ما این است که با ارائه یک نگاه جدید، متفاوت، تخصصی و  جامع این نیاز را با ارائه خدمات آنلاین بصورت ساده، آسان، سریع و مقرون به صرفه برطرف نماییم.

آرانو در 6 زمینه زیر در حال فعالیت است:

و سه گونه از خدمات را ارائه می کند:

 •  طراحی و ایده پردازی
 • مشاوره، تهیه و تولید مدارک فنی
 • نظارت و اجرا

استودیو آرانو با بهره گیری از یک تیم حرفه ای متخصص و آموزش دیده، برخورداری از سال ها تجربه و بکارگیری به روزترین روش های طراحی و اجرا؛ موفقیت نتیجه را تضمین می کند.
نمونه کارها و رزومه موفق آرانو درکنار رضایتمندی حداکثری کارفرمایان، گواهی بر این موضوع است.
نمونه کارهای آرانو با برخورداری از سبک و استایلی خاص و نگاهی متفاوت، رقابتی بوده و در سطح بالای بین المللی هستند.

برای آشنایی با سبک و رویکرد آرانو در طراحی و بررسی دقت و ظرافت ما در اجرای کارها می توانید آخرین پروژه های انجام شده ما را در بخش «نمونه کارها» دنبال کنید. نمونه کارهای آرانو، موضوعات و زمینه های مشابه مختلفی را شامل می شود. اما ما برای شما سورپرایز ویژه داریم و یک طرح جدید متناسب با نیاز شما آماده خواهیم کرد که قطعا مشابه قبلی ندارد!

ما در پایان هر پروژه از کارفرمایان و مشتریان خود، بازخورد می گیریم و نظرات آن ها را جویا می شویم. می توانید در بخش «نظرات و بازخوردها» نظرات سایر مشتریان را بخوانید و اگر شما هم نظری دارید، برای ما ارسال کنید.

بله، در صورت تمایل به همکاری یا استخدام در آرانو می توانید درخواست خود را از این طریق به ما ارسال کنید.

در صورتی که شکایتی از نحوه ارائه خدمات آرانو دارید، می توانید درخواست خود را از این طریق ارسال کنید، تا توسط مدیریت استودیو به طور مستقیم و در سریعترین زمان ممکن بررسی و حل شود.

 

زمان ارسال کالا بسته به سفارش ممکن است متفاوت باشد. اما معمولاً ارسال کالا در تهران 1 تا 3 روز کاری  و ارسال کالا به شهرستان 3 تا 5 روز کاری طول می کشد.

[ سوالات متداول با موضوع ]

تعرفه و بسته های خدمات

یک طراح و مجری باتجربه می تواند راه های خلاقانه ای به شما پیشنهاد دهد که شاید به آن فکر نکرده باشید و با بهره گیری از سال ها تجربه به صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه هایتان کمک کند. یک طراح و مجری خوب  با درنظر گرفتن همه جوانب و با بهره گیری از تخصص و تجربه خود طوری پروژه را برنامه ریزی و هدایت می کند که خیال شما از موفقیت نتیجه آسوده باشد. در نهایت به کمک یک طراح و مجری حرفه ای نه تنها همه مسائل و دغدغه هایتان برطرف می شود بلکه حاصل نهایی از یک ارزش افزوده کیفی و کمی برخوردار خواهد شد که آن را از سایر نمونه های مشابه متمایز می کند.

 

تفاوت بسته های خدمات آرانو در «تعداد گزینه های دریافتی» و «سطح طراحان پروژه» است.
شما در بسته های «بهینه» و «استاندارد» این امکان را خواهید داشت که با صرف هزینه کم تر، یک گزینه طراحی ایده آل خود را توسط طراحان نوپا و با استعداد تایید شده یا طراحان پیشرو و باتجربه آرانو در زمان مناسب دریافت کنید.
بسته های «حرفه ای» و «سفارشی» به شما این امکان را می دهد که تعداد بیشتری گزینه طراحی دریافت کنید یا دفعات بیشتری اجازه تغییر در طرح داشته باشید. ضمنا در این بسته ها پروژه شما توسط طراحان بسیار باتجربه و حرفه ای انجام می شود.

استودیو آرانو با بهره گیری از یک تیم حرفه ای، برخورداری از سال ها تجربه و بکارگیری به روزترین روش های طراحی و اجرا؛ موفقیت نتیجه را تضمین می کند.
نمونه کارها و رزومه موفق آرانو درکنار رضایتمندی حداکثری کارفرمایان، گواهی بر این موضوع است.
آرانو برای اطمینان بخشی به مشتریان خود، این امکان را فراهم کرده است که برای رسیدن به رضایت کامل، حداقل یک بار در طول پروسه طراحی امکان ایجاد تغییر یا اصلاح مطابق نظرات و سلایق خود را داشته باشند.

«ثبت اولیه سفارش» در سایت به منزله درخواست مشاوره رایگان بوده و هزینه و تعهدی برای طرفین دربر ندارد. «پس از اولین پرداخت»، سفارش جهت انجام رسمی می شود و گروه طراحی کار خود را آغاز می کند. در صورتی که درخواست شما جهت انصراف از سفارش، پیش از آغاز مراحل طراحی (کمتر از 24 ساعت از ثبت سفارش) باشد؛ می توانیم سفارش شما را لغو نموده و مبلغ پرداخت شده را به شما بازگردانیم. در صورت انصراف از ادامه فرآیند «پس از آغاز یا  در حین پروژه»، هزینه سفارش تا آن مرحله دریافت و در صورتی که بیش از آن پرداخت شده باشد، مابقی به سفارش دهنده بازگشت داده خواهد شد.

هزینه طراحی هر پروژه شامل هزینه فاز صفر (ایده پردازی و یک طراحی اولیه)، هزینه فاز یک (طراحی دقیق و نهایی بر اساس نظرات و اصلاحات درخواستی شما)، هزینه فاز دو (تهیه و تولید نقشه ها و مدارک فنی) و هزینه مرحله اجرایی یا ساخت می باشد که در چهار مرحله پرداخت می شود.
در صورت موافقت کارفرما و ورود به اجرا یا ساخت، هزینه اجرا بر اساس برآورد انجام شده بصورت جداگانه در یک یا چند مرحله تسویه خواهد شد.

سفارش دهنده می تواند کل مبلغ قرارداد را به صورت یک جا یا به صورت مرحله به مرحله در قالب 4 مرحله زیر پرداخت نماید:

– 30 % در مرحله اول جهت انجام طراحی اولیه (فاز صفر)
– 30 % در مرحله دوم جهت انجام طراحی نهایی (فاز یک)
– 30 % در مرحله سوم جهت تهیه مدراک و نقشه های فنی (فاز دو)
– 10 % در مرحله چهارم جهت برآورد زمان و هزینه و ارائه مشاوره اجرا یا ساخت
در صورت سفارش اجرا، هزینه مرحله چهارم (10%) مشمول تخفیف شده و بازگشت داده خواهد شد.

استودیو آرانو با بهره گیری از سال ها تجربه، بالاترین کیفیت خدمات را با رقابتی ترین قیمت ها ارائه می دهد. تعرفه خدمات استودیو آرانو بر اساس نسبتی از هزینه پایه و متداول خدمات مهندسی (مصوب سازمان نظام مهندسی یا انجمن های صنفی مربوطه) محاسبه شده است.
شما این امکان را خواهید داشت تا با سفارش بسته های «بهینه» و «استاندارد» آرانو همان خدمات را با درصد مشخصی ارزان تر این تعرفه های پایه متداول دریافت کنید.
بسته خدمات «حرفه ای» آرانو خدمات بیشتری را (همچون تعداد گزینه بیشتر) اما با همان تعرفه مشابه به تعرفه های پایه متداول به شما ارائه می کند.
بسته خدمات «سفارشی» آرانو این امکان را به شما می دهد تا با صرف اندکی هزینه بیشتر، مجموعه بسیار کامل و گسترده تری از خدمات دلخواه خود را (همچون تعداد گزینه بیشتر) دریافت کنید.

بسته به «موضوع»، «ابعاد و مقیاس کار»، «میزان خدمات دریافتی» و «نوع بسته انتخابی» هزینه طراحی و اجرا تفاوت می کند. برای دریافت اطلاع از نحوه محاسبه قیمت ها می توانید صفحه «تعرفه ها» را مطالعه کنید یا در قسمت «ثبت سفارش» جهت برآورد دقیق تر، سفارش خود را ارسال فرمایید.

[ سوالات متداول با موضوع ]

فرآیند، زمان و نحوه سفارش

زمان انجام یک پروژه وابسته به عوامل مختلفی از جمله: مقیاس پروژه، خواسته های کارفرما، تعداد گزینه ها، تعداد دفعات اصلاح کار و… است. برخورداری از یک تیم حرفه ای طراحی و اجرایی و بهینه سازی فرآیندها مزیتی است که به استودیو آرانو امکان پیشبرد سریع پروژه ها را می دهد. برای اطلاع از زمان پیشبرد پروژه خود می توانید پس از ثبت سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید.

بعد از دریافت سفارش کار در مرحله اول «ایده پردازی و طراحی اولیه» انجام می شود. در این مرحله چند طرح پیشنهادی به کارفرما ارائه شده و پس از انتخاب گزینه توسط کارفرما، در مرحله دوم  اصلاحات لازم انجام و «طراحی نهایی»  آماده می شود. با تایید نهایی کارفرما، جزئیات اجرایی کار تکمیل و «تهیه نقشه ها و مدارک فنی» انجام می شود. مرحله چهارم و نهایی کار «عملیات اجرایی و ساخت» است که بر اساس زمان بندی و نظر کارفرما اتفاق می افتد. برای مشاهده جزئیات بیشتر به صفحه فرآیند طراحی آرانو مراجعه کنید.

جهت ثبت سفارش خود در سایت، کافی است به بخش «ثبت سفارش» بروید و تمامی مراحل را بر اساس خدمات درخواستی خود جلو بروید. در پایان «مشخصات شما» پرسیده می شود. پس از ارائه «برآورد قیمت» و «موافقت با قوانین سایت» سفارش شما نهایی می شود.

در صورتی که همه مراحل ثبت سفارش را به درستی طی کنید، در آخرین مرحله پیام «سفارش شما دریافت شد» نمایش داده می شود. در این مرحله یک «کد پیگیری» به ایمیل شما ارسال شده و کارشناسان آرانو طی 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت. در صورت عدم دریافت پیام، «اسپم ایمیل»خود را چک کنید.

استودیو آرانو با بهره گیری از یک تیم حرفه ای، برخورداری از سال ها تجربه و بکارگیری به روزترین روش های طراحی و اجرا؛ موفقیت نتیجه را تضمین می کند. تمامی طرح های ما خلاقانه و ویژه هر مشتری آماده می شوند و مشابهی ندارند. نمونه کارها و رزومه موفق آرانو درکنار رضایتمندی حداکثری کارفرمایان، گواهی بر این موضوع است.
آرانو برای اطمینان بخشی به مشتریان خود، امکان سفارشی سازی کامل مطابق با نیاز شما را فراهم نموده است. به این منظور می توانید در قسمت «ثبت سفارش» خدمات درخواستی مورد نیاز خود را به دلخواه حذف یا اضافه نمایید، ضمناً خواسته ها و نیازهای شما در این بخش به طور کامل دریافت می گردد.
از سوی دیگر شما  حداقل یک بار در طول پروسه طراحی امکان ایجاد تغییر یا اصلاح مطابق نظرات و سلایق خود را خواهید داشت.

«ثبت اولیه سفارش» در سایت به منزله درخواست مشاوره رایگان بوده و هزینه و تعهدی برای طرفین دربر ندارد. «پس از اولین پرداخت»، سفارش جهت انجام رسمی می شود و گروه طراحی کار خود را آغاز می کند. در صورتی که درخواست شما جهت انصراف از سفارش، پیش از آغاز مراحل طراحی (کمتر از 24 ساعت از ثبت سفارش) باشد؛ می توانیم سفارش شما را لغو نموده و مبلغ پرداخت شده را به شما بازگردانیم. در صورت انصراف از ادامه فرآیند «پس از آغاز یا  در حین پروژه»، هزینه سفارش تا آن مرحله دریافت و در صورتی که بیش از آن پرداخت شده باشد، مابقی به سفارش دهنده بازگشت داده خواهد شد.

آیا پرسشی دارید که پاسخ داده نشده؟ همین حالا سوال خود را مطرح کنید.

6 دیدگاه دربارهٔ «سوالات متداول»

 1. آیا طراحی ویلا در شهرستان دماوند قبول می کنید و هزینه اش چقدر میشه؟

  1. مدیر سایت

   با سلام و احترام، بله طراحی ویلا در دسته خدمات «معماری» ما قرار داره. برای تخمین هزینه طراحی و اجرای ویلاتون میتونید در بخش «ثبت سفارش» مشخصاتتون تکمیل کنید.

 2. پور حمزه

  من برای طراحی و بازسازی دفتر وکالت ثبت سفارش کردم. چه زمانی طراحی کار من شروع می کنید؟

  1. مدیر سایت

   با سلام و سپاس از ثبت سفارش شما. کارشناسان آرانو در کمتر از 24 ساعت با شما تماس گرفته و نحوه پرداخت را به شما اعلام می کنند. پس از پرداخت و ارسال فیش واریزی، فرآیند طراحی کار شما آغاز خواهد شد.

 3. ایمیلی که با محتوای کد پیگیری برام ارسال شده بود، اشتباها پاک شده، حالا چطور میتونم دوباره پیداش کنم؟

  1. مدیر سایت

   با سلام لطفا در واتساپ به پشتیبانی پیام دهید تا کدپیگیری مجدداً به ایمیل شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top