[ سوالات متداول با موضوع ]

درباره آرانو و خدمات ما

آرانو دیزاین چه مجموعه ای است و چند سال سابقه کار دارد؟

آرانو بستری گسترده برای سفارش آنلاین خدمات طراحی است. از طراحی و اجرای یک تصویرسازی، تا صندلی که بر روی آن می نشینید یا خانه ای که در آن زندگی می کنید. آرانو یک پکیچ کامل از راهکارهای طراحی را به صورت آنلاین و مقرون به صرفه به شما ارائه می کند.

ما بهترین و متمایزترین راه حل ها و گزینه های طراحی را با بکارگیری سبک های طراحی خاص و رعایت دقیق ترین اصول اجرایی در سریع ترین زمان ممکن به شما ارائه می کنیم.

آرانو  با تیم حرفه ای خود با بیش از یک دهه سابقه (از سال ۱۳۹۰)، شما را از لحظه شروع طراحی تا اجرا و بهره برداری نهایی همراهی می کند. در طول این مسیر تیم حرفه ای آرانو با انعطاف پذیری بالا تمامی سلایق و نظرات مشتریان را در کار لحاظ نموده و با رعایت دقیق ترین و بروز ترین اصول فنی و کیفی، رضایت نهایی شما را تضمین می کند.

مزیت استودیو آرانو نسبت به سایر دفاتر طراحی چیست؟

- ارائه چند آلترناتیو و گزینه برای هر پروژه (دریافت چند طرح مختلف با یک هزینه)
- سرعت بسیار بالای طراحی و پیشرفت کار در آرانو
- ارائه پکیج کامل خدمات صفر تا صدی (از طراحی تا اجرا)
- انعطاف پذیری در دریافت سلایق و نظرات مشتریان (امکان اصلاح در طراحی)
- ارائه کار با بالاترین استانداردها و سطوح کیفی بین المللی از نظر طراحی و فنی
- تضمین رضایت نهایی کارفرما

آیا سفارش آنلاین خدمات طراحی قابل اعتماد است؟

امروزه با افزایش سرعت زندگی و پیشرفت تکنولوژی امکان جدیدی برای سفارش خدمات مختلف به صورت آنلاین فراهم شده است. سفارش آنلاین «طراحی، دیزاین و اجرا» نیز از این قاعده مستثنی نیست. هرچند سفارش آنلاین طراحی در ایران سابقه طولانی ندارد و به چند سال گذشته برمی گردد؛ اما در خارج از کشور سایت های طراحی آنلاین سابقه طولانی دارد. (سایت هایی مثل مدسی، هونلی و ...)

هدف ما این است که با ارائه یک نگاه جدید، متفاوت، تخصصی و  جامع این نیاز را با ارائه خدمات آنلاین بصورت ساده، آسان، سریع و مقرون به صرفه برطرف نماییم.

استودیو آرانو چه خدماتی ارائه می کند؟

آرانو در ۶ زمینه زیر در حال فعالیت است:

و سه گونه از خدمات را ارائه می کند:

  •  طراحی و ایده پردازی
  • مشاوره، تهیه و تولید مدارک فنی
  • نظارت و اجرا

 

سطح کارهایی که آرانو ارائه می کند چگونه است؟

استودیو آرانو با بهره گیری از یک تیم حرفه ای متخصص و آموزش دیده، برخورداری از سال ها تجربه و بکارگیری به روزترین روش های طراحی و اجرا؛ موفقیت نتیجه را تضمین می کند.
نمونه کارها و رزومه موفق آرانو درکنار رضایتمندی حداکثری کارفرمایان، گواهی بر این موضوع است.
نمونه کارهای آرانو با برخورداری از سبک و استایلی خاص و نگاهی متفاوت، رقابتی بوده و در سطح بالای بین المللی هستند.

آیا آرانو نمونه کارهای مشابه انجام شده قبلی دارد؟

برای آشنایی با سبک و رویکرد آرانو در طراحی و بررسی دقت و ظرافت ما در اجرای کارها می توانید آخرین پروژه های انجام شده ما را در بخش «نمونه کارها» دنبال کنید. نمونه کارهای آرانو، موضوعات و زمینه های مشابه مختلفی را شامل می شود. اما ما برای شما سورپرایز ویژه داریم و یک طرح جدید متناسب با نیاز شما آماده خواهیم کرد که قطعا مشابه قبلی ندارد!

نظر کارفرمایان و مشتریان قبلی پیرامون خدمات آرانو چگونه بوده است؟

ما در پایان هر پروژه از کارفرمایان و مشتریان خود، بازخورد می گیریم و نظرات آن ها را جویا می شویم. می توانید در بخش «نظرات و بازخوردها» نظرات سایر مشتریان را بخوانید و اگر شما هم نظری دارید، برای ما ارسال کنید.

آیا امکان درخواست کار و همکاری با تیم آرانو وجود دارد؟

بله، در صورت تمایل به همکاری یا استخدام در آرانو می توانید درخواست خود را از این طریق به ما ارسال کنید:

درصورتی که شکایتی از نحوه ارائه خدمات داشته باشیم چگونه پیگیری کنیم؟

در صورتی که شکایتی از نحوه ارائه خدمات آرانو دارید، می توانید درخواست خود را از این طریق ارسال کنید، تا توسط مدیریت استودیو به طور مستقیم و در سریعترین زمان ممکن بررسی و حل شود.

[ سوالات متداول با موضوع ]

تعرفه و بسته های خدمات

آیا واقعا لازم است برای طراحی و اجرا هزینه پرداخت کنیم؟

یک طراح و مجری باتجربه می تواند راه های خلاقانه ای به شما پیشنهاد دهد که شاید به آن فکر نکرده باشید و با بهره گیری از سال ها تجربه به صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه هایتان کمک کند. یک طراح و مجری خوب  با درنظر گرفتن همه جوانب و با بهره گیری از تخصص و تجربه خود طوری پروژه را برنامه ریزی و هدایت می کند که خیال شما از موفقیت نتیجه آسوده باشد. در نهایت به کمک یک طراح و مجری حرفه ای نه تنها همه مسائل و دغدغه هایتان برطرف می شود بلکه حاصل نهایی از یک ارزش افزوده کیفی و کمی برخوردار خواهد شد که آن را از سایر نمونه های مشابه متمایز می کند.

بسته های خدمات آرانو چه تفاوتی دارند؟

تفاوت بسته های خدمات آرانو در «تعداد گزینه های دریافتی» و «سطح طراحان پروژه» است.
شما در بسته های «بهینه» و «استاندارد» این امکان را خواهید داشت که با صرف هزینه کم تر، یک گزینه طراحی ایده آل خود را توسط طراحان نوپا و با استعداد تایید شده یا طراحان پیشرو و باتجربه آرانو در زمان مناسب دریافت کنید.
بسته های «حرفه ای» و «سفارشی» به شما این امکان را می دهد که تعداد بیشتری گزینه طراحی دریافت کنید یا دفعات بیشتری اجازه تغییر در طرح داشته باشید. ضمنا در این بسته ها پروژه شما توسط طراحان بسیار باتجربه و حرفه ای انجام می شود.

چه تضمینی وجود دارد که از طرح نهایی خوشمان بیاید؟

استودیو آرانو با بهره گیری از یک تیم حرفه ای، برخورداری از سال ها تجربه و بکارگیری به روزترین روش های طراحی و اجرا؛ موفقیت نتیجه را تضمین می کند.
نمونه کارها و رزومه موفق آرانو درکنار رضایتمندی حداکثری کارفرمایان، گواهی بر این موضوع است.
آرانو برای اطمینان بخشی به مشتریان خود، این امکان را فراهم کرده است که برای رسیدن به رضایت کامل، حداقل یک بار در طول پروسه طراحی امکان ایجاد تغییر یا اصلاح مطابق نظرات و سلایق خود را داشته باشند.

آیا پس از ثبت سفارش امکان بازگشت وجه وجود دارد؟

«ثبت اولیه سفارش» در سایت به منزله درخواست مشاوره رایگان بوده و هزینه و تعهدی برای طرفین دربر ندارد. «پس از اولین پرداخت»، سفارش جهت انجام رسمی می شود و گروه طراحی کار خود را آغاز می کند. در صورتی که درخواست شما جهت انصراف از سفارش، پیش از آغاز مراحل طراحی (کمتر از ۲۴ ساعت از ثبت سفارش) باشد؛ می توانیم سفارش شما را لغو نموده و مبلغ پرداخت شده را به شما بازگردانیم. در صورت انصراف از ادامه فرآیند «پس از آغاز یا  در حین پروژه»، هزینه سفارش تا آن مرحله دریافت و در صورتی که بیش از آن پرداخت شده باشد، مابقی به سفارش دهنده بازگشت داده خواهد شد.

طراحی و اجرای یک پروژه شامل چه هزینه هایی است و در چند مرحله باید پرداخت شود؟

هزینه طراحی هر پروژه شامل هزینه فاز صفر (ایده پردازی و یک طراحی اولیه)، هزینه فاز یک (طراحی دقیق و نهایی بر اساس نظرات و اصلاحات درخواستی شما)، هزینه فاز دو (تهیه و تولید نقشه ها و مدارک فنی) و هزینه مرحله اجرایی یا ساخت می باشد که در چهار مرحله پرداخت می شود.
در صورت موافقت کارفرما و ورود به اجرا یا ساخت، هزینه اجرا بر اساس برآورد انجام شده بصورت جداگانه در یک یا چند مرحله تسویه خواهد شد.

آیا امکان پرداخت مرحله به مرحله هزینه طراحی وجود دارد؟

سفارش دهنده می تواند کل مبلغ قرارداد را به صورت یک جا یا به صورت مرحله به مرحله در قالب ۴ مرحله زیر پرداخت نماید:

– ۳۰ % در مرحله اول جهت انجام طراحی اولیه (فاز صفر)
– ۳۰ % در مرحله دوم جهت انجام طراحی نهایی (فاز یک)
– ۳۰ % در مرحله سوم جهت تهیه مدراک و نقشه های فنی (فاز دو)
– ۱۰ % در مرحله چهارم جهت برآورد زمان و هزینه و ارائه مشاوره اجرا یا ساخت
در صورت سفارش اجرا، هزینه مرحله چهارم (۱۰%) مشمول تخفیف شده و بازگشت داده خواهد شد.

تعرفه های خدمات آرانو بر چه اساس تنظیم شده اند؟

استودیو آرانو با بهره گیری از سال ها تجربه، بالاترین کیفیت خدمات را با رقابتی ترین قیمت ها ارائه می دهد. تعرفه خدمات استودیو آرانو بر اساس نسبتی از هزینه پایه و متداول خدمات مهندسی (مصوب سازمان نظام مهندسی یا انجمن های صنفی مربوطه) محاسبه شده است.
شما این امکان را خواهید داشت تا با سفارش بسته های «بهینه» و «استاندارد» آرانو همان خدمات را با درصد مشخصی ارزان تر این تعرفه های پایه متداول دریافت کنید.
بسته خدمات «حرفه ای» آرانو خدمات بیشتری را (همچون تعداد گزینه بیشتر) اما با همان تعرفه مشابه به تعرفه های پایه متداول به شما ارائه می کند.
بسته خدمات «سفارشی» آرانو این امکان را به شما می دهد تا با صرف اندکی هزینه بیشتر، مجموعه بسیار کامل و گسترده تری از خدمات دلخواه خود را (همچون تعداد گزینه بیشتر) دریافت کنید.

هزینه طراحی و اجرای پروژه من چقدر می شود؟

بسته به «موضوع»، «ابعاد و مقیاس کار»، «میزان خدمات دریافتی» و «نوع بسته انتخابی» هزینه طراحی و اجرا تفاوت می کند. برای دریافت اطلاع از نحوه محاسبه قیمت ها می توانید صفحه «تعرفه ها» را مطالعه کنید یا در قسمت «ثبت سفارش» جهت برآورد دقیق تر، سفارش خود را ارسال فرمایید.

[ سوالات متداول با موضوع ]

فرآیند، زمان و نحوه سفارش

طراحی و اجرای پروژه من چقدر زمان می برد؟

زمان انجام یک پروژه وابسته به عوامل مختلفی از جمله: مقیاس پروژه، خواسته های کارفرما، تعداد گزینه ها، تعداد دفعات اصلاح کار و... است. برخورداری از یک تیم حرفه ای طراحی و اجرایی و بهینه سازی فرآیندها مزیتی است که به استودیو آرانو امکان پیشبرد سریع پروژه ها را می دهد. برای اطلاع از زمان پیشبرد پروژه خود می توانید پس از ثبت سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید.

فرآیند کاری در دفتر شما چگونه است؟

بعد از دریافت سفارش کار در مرحله اول «ایده پردازی و طراحی اولیه» انجام می شود. در این مرحله چند طرح پیشنهادی به کارفرما ارائه شده و پس از انتخاب گزینه توسط کارفرما، در مرحله دوم  اصلاحات لازم انجام و «طراحی نهایی»  آماده می شود. با تایید نهایی کارفرما، جزئیات اجرایی کار تکمیل و «تهیه نقشه ها و مدارک فنی» انجام می شود. مرحله چهارم و نهایی کار «عملیات اجرایی و ساخت» است که بر اساس زمان بندی و نظر کارفرما اتفاق می افتد. برای مشاهده جزئیات بیشتر به صفحه فرآیند طراحی آرانو مراجعه کنید.

چگونه سفارش خود را در سایت ثبت کنیم؟

جهت ثبت سفارش خود در سایت، کافی است به بخش «ثبت سفارش» بروید و تمامی مراحل را بر اساس خدمات درخواستی خود جلو بروید. در پایان «مشخصات شما» پرسیده می شود. پس از ارائه «برآورد قیمت» و «موافقت با قوانین سایت» سفارش شما نهایی می شود.

از کجا مطمئن شویم سفارش ما به درستی ثبت شده است؟

در صورتی که همه مراحل ثبت سفارش را به درستی طی کنید، در آخرین مرحله پیام «سفارش شما دریافت شد» نمایش داده می شود. در این مرحله یک «کد پیگیری» به ایمیل شما ارسال شده و کارشناسان آرانو طی ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت. در صورت عدم دریافت پیام، «اسپم ایمیل»خود را چک کنید.

آیا می توانم یک طرح سفارشی داشته باشم؟

استودیو آرانو با بهره گیری از یک تیم حرفه ای، برخورداری از سال ها تجربه و بکارگیری به روزترین روش های طراحی و اجرا؛ موفقیت نتیجه را تضمین می کند. تمامی طرح های ما خلاقانه و ویژه هر مشتری آماده می شوند و مشابهی ندارند. نمونه کارها و رزومه موفق آرانو درکنار رضایتمندی حداکثری کارفرمایان، گواهی بر این موضوع است.
آرانو برای اطمینان بخشی به مشتریان خود، امکان سفارشی سازی کامل مطابق با نیاز شما را فراهم نموده است. به این منظور می توانید در قسمت «ثبت سفارش» خدمات درخواستی مورد نیاز خود را به دلخواه حذف یا اضافه نمایید، ضمناً خواسته ها و نیازهای شما در این بخش به طور کامل دریافت می گردد.
از سوی دیگر شما  حداقل یک بار در طول پروسه طراحی امکان ایجاد تغییر یا اصلاح مطابق نظرات و سلایق خود را خواهید داشت.

آیا پس از ثبت سفارش امکان انصراف و لغو سفارش وجود دارد؟

«ثبت اولیه سفارش» در سایت به منزله درخواست مشاوره رایگان بوده و هزینه و تعهدی برای طرفین دربر ندارد.
«پس از اولین پرداخت»، سفارش جهت انجام رسمی می شود و گروه طراحی کار خود را آغاز می کند.
در صورتی که درخواست شما جهت انصراف از سفارش، پیش از آغاز مراحل طراحی (کمتر از ۲۴ ساعت از ثبت سفارش) باشد؛ می توانیم سفارش شما را لغو نموده و مبلغ پرداخت شده را به شما بازگردانیم.
در صورت انصراف از ادامه فرآیند «پس از آغاز یا  در حین پروژه»، هزینه سفارش تا آن مرحله دریافت و در صورتی که بیش از آن پرداخت شده باشد، مابقی به سفارش دهنده بازگشت داده خواهد شد.

آیا پرسشی دارید که پاسخ داده نشده؟ همین حالا سوال خود را مطرح کنید.

[ سوال خود را بپرسید ]

پرسش و پاسخ

guest
۶ سوال / Questions
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
پژمان
پژمان
۱۴۰۰-۰۶-۰۷ / ۱۵:۴۰

آیا طراحی ویلا در شهرستان دماوند قبول می کنید و هزینه اش چقدر میشه؟

موضوع / Subject
طراحی ویلا
فقیه سلطانی
فقیه سلطانی
۱۴۰۰-۰۵-۲۷ / ۲۳:۵۷

من برای طراحی و بازسازی دفتر وکالت ثبت سفارش کردم. چه زمانی طراحی کار من شروع می کنید؟

موضوع / Subject
بازسازی دفتر وکالت
فهیمه
فهیمه
۱۴۰۰-۰۵-۲۶ / ۰۰:۱۸

ایمیلی که با محتوای کد پیگیری برام ارسال شده بود، اشتباها پاک شده، حالا چطور میتونم دوباره پیداش کنم؟

موضوع / Subject
گم شدن کد پیگیری